Zasady Współpracy

Rozpocznij współpracę i ciesz się reklamą szytą na miarę

Wyznajemy zasadę, że Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Dążymy do tego, by każdy zrealizowany przez nas projekt reklamy bezpośredniej został wykonany w poczuciu estetyki i dobrego smaku, ale także z materiałów najwyższej jakości. Dowiedz się, jak rozpocząć współpracę z nami.

Reklama bezpośrednia z Twoją wizją

Wbrew pozorom najważniejsza jest pierwsza rozmowa. Skontaktuj się z nami i opowiedz o Twojej wizji, którą chcesz zrealizować. Jeśli nie masz ukierunkowanego pomysłu, nic nie szkodzi. Podziel się z nami informacjami o Twojej firmie, o Twoich wymaganiach i o rezultacie, który chcesz osiągnąć. Pamiętaj, że im więcej szczegółów nam podasz, tym stworzymy dla Ciebie lepszą propozycję.

Nie bój się form z włókna szklanego

Dobierzemy satysfakcjonujący Cię czas rozpoczęcia prac i ich ukończenia. Przedstawimy szczegóły realizacji zlecenia i zaproponujemy materiały kompozytowe, takie jak włókno szklane czy karbon. Wiemy, jak ważne jest podjęcie takiej decyzji i chcemy, byś był jej pewny. Dlatego zaprezentujemy Ci wizualizację komputerową, dzięki której dokładnie zapoznasz się z przyszłym wyglądem Twojej indywidualnej reklamy. Jeśli interesują Cię standy multimedialne, zaprezentujemy interesujące Cię modele i dobierzemy infokiosk odpowiedni do Twoich potrzeb. Sprawdź naszą ofertę.

kiosk ekran interaktywny na lotnisku Chopina
Infokiosk Lotnisko Chopina

Ciesz się swoją reklamą

Po zaakceptowaniu przez Ciebie wszystkich szczegółów wykonania i wizualizacji końcowego produktu, przystępujemy do pracy. Formę będą przygotowywać wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy zadbają o to, by trafił do Ciebie produkt najwyższej jakości. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania, nie wahaj się ich zadawać. Końcowym krokiem jest montaż wykonanego przez nas produktu u Ciebie. Dołożymy wszelkich starań, by efekt był zgodny z Twoim wyobrażeniem. Przygotujemy miejsce tak, by można było od razu z niego korzystać.

Przez cały okres współpracy jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dbamy o najwyższe standardy obsługi. Analizujemy trendy rynkowe, by zaproponować Ci zawsze najbardziej innowacyjne i sprawdzone rozwiązania. Zaufaj doświadczeniu i dziesiątkom zadowolonych klientów.