Zabudowa strefy usług w galerii

Zabudowa strefy usług w galerii jako niezbędny punkt w każdym centrum handlowym

by TPP
4 maja 2020
Comments 1

Każdy z nas uwielbia centra handlowe i galerie, przez co zawsze były to tłoczne miejsca. Cała masa sklepów w jednym miejscu, liczne i ciekawe miejsca rozrywki czy bogata oferta gastronomiczna przyciąga tysiące osób dziennie. Choć obecnie z pewnością widzimy zmniejszenie liczby zainteresowanych, to jednak galerie handlowe dalej stanowią miejsca, gdzie możemy załatwić najwięcej w najkrótszym czasie. Ich właściciele powinni zwrócić uwagę na bezpieczeństwo stref usługowych. Zabudowa strefy usług w galerii wykonana z włókna szklanego może być odpowiedzią na zwiększone wymogi higieniczne.

Zabudowa strefy usług w galerii – co to jest?

Strefa usług obejmuje wszystkie te miejsca, w których odwiedzający mogą wykonać pewną czynność związaną z codziennym funkcjonowaniem. I tak na przykład w takim miejscu znajdziemy:

  • bankomat,
  • kasę parkingową,
  • kosze na śmieci,
  • budkę telefoniczną,
  • ładowarkę do smartfonów,
  • wayfinder.

Obecnie dość dużym utrudnieniem jest bliska odległość między każdym takim urządzeniem, przez co nasi goście mogą czuć się zagrożeni. Ciężko jest utrzymać przepisowe 2 metry między kimś, kto chce wyjąć pieniądze z bankomatu i skorzystać z infokiosku.

Dowiedz się więcej: Wynajmij Infokiosk i pomóż innym!

Zabudowa strefy usług w galerii

Zabudowa – rozwiązanie idealne?

By rozwiązać ten problem, konieczne byłoby przestawienie poszczególnych urządzeń w dalszej odległości od siebie, co może być problematyczne. Można to jednak rozwiązać także poprzez inwestycję, jaką jest zabudowa strefy usług w galerii, gdzie każde stanowisko oddzielone jest ścianką, minimalizując kontakt ludzi między sobą. Ułatwia to także dezynfekcję stanowiska. Możliwe jest nawet całkowite zabudowanie takiego stanowiska i umieszczenie wewnątrz specjalnych lamp dezynfekujących. Dzięki temu ryzyko zakażenia jest minimalne, a osoby sprzątające nie mają dodatkowej pracy.

Dowiedz się więcej: Jak dezynfekować kompozyty w dobie koronawirusa?

Obudowa na maszyny do galerii
Zabudowa strefy usług do galerii
Zabudowa strefy usług do galerii

Jak wygląda taka zabudowa?

Tworzona przez nas zabudowa strefy usług do galerii wykonana jest z włókna szklanego, które pokryte jest żywicą epoksydową. Dzięki temu charakteryzuje się jednocześnie lekkością i wytrzymałością. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, dzięki czemu dezynfekcja alkoholem lub czyszczenie nawet silnymi środkami nie stanowi przeszkody. Jako renomowany producent wyrobów z tworzyw sztucznych tworzymy strefy o różnych układach. Może zostać zaprojektowana jako kilka stanowisk znajdujących się pod ścianą. Innym rozwiązaniem jest strefa z urządzeniami zwróconymi do siebie „plecami”, dzięki czemu może się mieścić w środku korytarza czy holu. Każda zabudowa strefy usługowej w galerii jest tworzona na indywidualne zlecenie, biorąc pod uwagę różne czynniki, o których mówi nam zleceniodawca.

Dowiedz się więcej: Zastosowania włókna szklanego, o których nie masz pojęcia

Obudowa Bankomatu i Parkometru w Centrum Handlowym Mokotów W Warszawie wykonana z kompozytu z włókna szklanego
Obudowa CH Mokotów

Ciekawie zrobiona zabudowa strefy usług w galerii jest ciekawym elementem marketingowym, który nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale również poprawia komfort korzystania z centrum. Goście czują się pewniej przy bankomacie i mają większe poczucie prywatności. Teraz, kiedy żyjemy w czasie koronawirusa, jest to szczególnie przydatne. Pamiętajmy, że pandemia zostanie z nami na dłużej, a taka zabudowa nie będzie zakupem na chwilę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *