Wynajem Infokiosków
Jesteśmy producentem dlatego znamy potrzeby klienta i potrafimy zbudować nowy model który ci wynajmiemy

Infokiosk 24 cale - Blist'M

Design, lekkość i piękno w czarnym połysku. Model Blist,M zadebiutował pod koniec 2016 roku jako następca popularnego Infokiosku Blist. Blist posiada ekran o przekątnej 42 cale dlatego powstała jego mniejsza wersja z ekranem dotykowym 24 cale.

Cena wynajmu za dobę już od PLN : 400

Infokiosk Dotykowy 19 cali - Svelta

Najtańszy model Infokiosku. Co nie znaczy, że nie będzie on Twoją wizytówką. Wymiary jego podstawy to około 40x50 cm więc zmieści się w każdym wolnym miejscu na targach czy wystawach.

Cena wynajmu za dobę już od PLN : 280

Stand Interaktywny 42 cale - Colorato

Najpopularniejszy model Standu który posiadamy w Swojej ofercie. Dodatkowym elementem upiększającym są podświetlone boki które klient może dopasować za pomocą pilota wg. swoich potrzeb.

Cena wynajmu za dobę już od PLN : 400

Infokiosk Interaktywny 42 cale - Blist

Infokiosk z ekranem dotykowym 42 cale. Jeden z najczęściej wynajmowanych Infokiosków.

Cena wynajmu za dobę już od PLN : 550

Stand Multimedialny 19 cali - Sottile

Prosta i czysta forma pasująca do każdego miejsca. Prezentowany model jest najtańszym z oferowanych Standów. Dzięki niemu możesz zaprezentować swoje produkty na targach, wystawach czy jako forma informacji podczas Eventu.

Cena wynajmu za dobę już od PLN : 260

Prezentowane ceny są cenami wynajmu za okres trzech dni. Podane ceny są cenami netto i nie uwzględniają kosztów dostawy.

Przy wynajmie długoterminowym ceny są zbliżone jak na wynajem za tydzień. Jeśli potrzebujesz innej konfiguracji sprzętu, innego terminu lub dostawy z wniesieniem i odbiorem przez Nas to pisz.

Zapewniamy pełną obsługę na terenie UE.

back to top