Chcesz zabłysnąć na targach i wystawach? Wynajem infokiosków jest dla Ciebie!

Aranżujesz konferencję? Wybierasz się na zjazd branżowy, targi lub wystawę? A może spodziewasz się w firmie wielu gości i potrzebujesz pomocy w organizacji, a jednocześnie chcesz reklamować swoją markę? Zabierz ze sobą standy multimedialne! Nie musisz ich kupować! Wynajem infokiosków to elastyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci korzystać z nich dokładnie tyle czasu, ile potrzebujesz.

Wypożyczalnia infokiosków

Poznaj zalety wynajmu standów multimedialnych

Nasze infokioski sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz zaprezentować swoją markę i produkty, zainteresować gości ofertą, ale także utrzymać porządek organizacyjny. Można je wykorzystać do wszystkiego: od wyświetlania reklam po wskazywanie drogi zagubionym klientom. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze konieczne jest kupno takiego urządzenia multimedialnego. Doskonałym rozwiązaniem na kilkudniowe targi może być wynajem. Dzięki temu:

  • zapłacisz tylko za czas wynajęcia infokiosku, dzięki czemu oszczędzisz pieniądze,
  • nie musisz martwić się o przechowywanie standu multimedialnego do następnej konferencji,
  • nie musisz przejmować się kosztami eksploatacji i utrzymania urządzenia,
  • nie musisz samemu projektować i programować aplikacji dotykowej – wykonamy dla Ciebie prezentacje, a nawet gry według Twoich wytycznych,
  • nie musisz samodzielnie transportować i montować infokiosków – zrobimy to za Ciebie za niewielką dopłatą.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz stand dopasowany do Twoich potrzeb.

Stand Interaktywny 42 cale - Colorato

Cena netto PLN : 650

Najpopularniejszy model Standu który posiadamy w Swojej ofercie. Dodatkowym elementem upiększającym są podświetlone boki które klient może dopasować za pomocą pilota wg. swoich potrzeb.

Wynajem kiosków interaktywnych w najniższych cenach

Proponujemy pełną elastyczność i możliwość wynajęcia naszego sprzętu nawet na jedną dobę. Przedstawione tu ceny dotyczą wynajmu na okres 3 dni. Oferujemy także rozwiązania długoterminowe w atrakcyjnych cenach. Wystarczy, że wskażesz nam interesujący Cię model i datę, a my dostarczymy Ci pełną kalkulację kosztów.

Nie znalazłeś infokiosku dla siebie? Odezwij się do nas!

Na disire.pl prezentujemy naszą ofertę standardową na wynajem: infokiosków o różnych długościach przekątnych monitora, standów podświetlanych, obsługiwanych za pomocą pilota lub ekranu dotykowego. Nie widzisz urządzenia, które spełnia wszystkie Twoje oczekiwania? Nie martw się. Na Twoje życzenie przygotujemy stand multimedialny posiadający wszystkie niezbędne dla Ciebie cechy. Napisz do nas, a dostarczymy na wskazane miejsce nowy, zaprojektowany indywidualnie produkt.

back to top