Wynajem Infokiosków

Wynajem infokiosków, wypożyczalnia infokiosków, wynajem standów, wynajem ekranów, wynajem monitorów – to tylko niektóre z usług, jakie oferuje nasza firma

Jeśli potrzebujesz sprzętu multimedialnego, aby wyróżnić się na targach, wystawach, konferencjach lub w siedzibie swojej firmy, to trafiłeś w idealne miejsce.

Wynajem infokiosk
Wynajem multimediów ekranów dotykowych

Proponujemy pełną elastyczność i możliwość wynajęcia naszego sprzętu nawet na jedną dobę. Oferujemy także rozwiązania długoterminowe w atrakcyjnych cenach. Wystarczy, że wskażesz nam interesujący Cię model i datę, a my dostarczymy Ci pełną kalkulację kosztów, dzięki czemu zawsze wiesz, ile zapłacisz.

Nie znalazłeś infokiosku dla siebie? Odezwij się do nas!

Poznaj zalety wynajmu standów multimedialnych

Nasze infokioski sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz zaprezentować swoją markę i produkty, zainteresować gości ofertą, ale także utrzymać porządek organizacyjny. Można je wykorzystać do wszystkiego: od wyświetlania reklam po wskazywanie drogi zagubionym klientom, przez co zawsze wszystko będzie pod Twoją kontrolą. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze konieczne jest kupno takiego urządzenia multimedialnego, dlatego doskonałym rozwiązaniem na kilkudniowe targi może być wynajem.

Stand kolumnowy infokiosk na event wystawy
Infokiosk na wynajem
  • zapłacisz tylko za czas wynajęcia infokiosku, dzięki czemu oszczędzisz pieniądze,
  • nie musisz martwić się o przechowywanie standu multimedialnego do następnej konferencji,
  • koszty eksploatacji i utrzymania urządzenia są po naszej stronie, przez co oszczędzasz jeszcze więcej,
  • nie musisz samemu projektować i programować aplikacji dotykowej – wykonamy dla Ciebie prezentacje, a nawet gry według Twoich wytycznych,
  • transport i montaż infokiosków bierzemy na siebie – zrobimy to za Ciebie za niewielką dopłatą.