Meble z kompozytu na zamówienie

Włókno szklane do siedzenia, czyli pufy i siedziska z kompozytów

by TPP
11 maja 2020
Comments 0

Włókno szklane kojarzy się przede wszystkim z aspektami technicznymi – naprawami, motoryzacją czy wyrobami ochronnymi. Dzisiaj po raz kolejny pokazujemy, że jest to materiał, który można wykorzystywać w dowolnych celach – świetnie się sprawdzi nawet przy tworzeniu puf, siedzisk, krzeseł i innych mebli tego rodzaju. Prezentujemy włókno szklane do siedzenia naszego autorstwa.

Włókno szklane do siedzenia może być wygodne, czyli pufy i pufki

Najczęściej wykonywanymi przez nas miejscami do siedzenia są różnego rodzaju pufy i siedziska, które znamy z miejsc relaksu w galeriach handlowych. Takie pufy z włókna szklanego przede wszystkim są łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji, co jest obecnie szczególnie istotne. Dużą zaletą jest także możliwość całkowicie indywidualnego stworzenia modelu – zarówno pod względem wymiarów, jak i koloru czy kształtu. Mogą być dowolnie zaokrąglone i obiegać wokół innych elementów dekoracyjnych. Ich wysokość czy głębokość siedziska może być dobrana zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Bardzo ciekawy model wykonaliśmy także dla Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Stylowe pufy o czarnej strukturze idealnie pasują do wnętrza. Są także trwałe i odporne na uszkodzenia.

Włókno szklane do siedzenia Pufy w czarnej strukturze dla CN Kopernik
Pufy w czarnej strukturze dla CN Kopernik
Pufa z laminatu poliestrowego i włókna szklanego
Pufa z włókna szklanego
pufy z tworzyw do centrum handlowego z tworzywa
Pufy – CH Victoria

Dowiedz się więcej: Włókno szklane – historia niezwykłego materiału

Ciekawa propozycja, czyli pufy łączone ze stolikami

Taki komplet łączony jest razem płytą przy podłodze. Nie ma jednak śladów łączeń czy szczelin, dzięki czemu wygląda niezwykle estetycznie. Taki zestaw sprawdzi się w:

  • galeriach handlowych,
  • restauracjach i barach,
  • urzędach,
  • poczekalniach w placówkach usługowych.

Na stoliku bez problemu zmieści się komputer przenośny, zeszyt i kubek z kawą. Pufa i stolik znajdują się pod pewnym kątem w stosunku do siebie. Dzięki temu są wygodne, ale i doskonale pasują do wnętrz nowoczesnych czy minimalistycznych.

Meble do biura z włókna szklanego - strefa wypoczynku
Meble do biura lub galerii z włókna szklanego – strefa wypoczynku

Dowiedz się więcej: Meble z włókna szklanego – czy warto?

Propozycje mebli z włókna szklanego do restauracji

Kawiarenki i małe restauracje potrzebują jednak nieco innej stylizacji – przytulniejszej i cieplejszej. Możemy wykorzystać nie tylko włókno szklane w cieplejszych barwach, ale i miękkie obicia w ciekawe wzory, które będą nawiązywać do całego wystroju wnętrza. Błyszczący laminat o żywych kolorach będzie doskonale zapełniał klimat niewielkich lokali.

Bardzo ciekawie wyglądają również loże półokrągłe z tworzywa sztucznego do większych wnętrz. Mogą mieć dowolne wzory i kolory. Będą dobrze wyglądać także w galeriach.

Meble do kawiarni na zamówienie
Meble do kawiarni na zamówienie
Wyposażenie poczekalni lekarskich
Siedzisko pufa do cukierni
Włókno szklane do siedzenia blat i krzesła do baru
Wyposażenie pomieszczeń
loże i stoły z plastiku włókna szklanego
Loże i stoły

Dowiedz się więcej: Stoliki multimedialne do restauracji – czy warto?

Wygodne siedzisko, czyli włókno szklane do siedzenia we własnym domu

Włókno szklane do siedzenia może znajdować się również w naszych czterech ścianach lub ogrodzie. Fotel kula może zyskać podnóżek i stanąć w naszym salonie. Może też zawisnąć niczym huśtawka na tarasie. Dzięki lekkości konstrukcji nie będzie ryzyka, że poddasze nie wytrzyma dodatkowego ciężaru. Wnętrze takiej kuli możemy wyłożyć dowolnym materiałem, który zapewni komfort i wygodę. Stylowe, białe poduchy dodadzą wyjątkowego, ekskluzywnego klimatu. Może takie siedzisko sprawdzi się w Waszych domach?

Włókno szklane do siedzenia Nietypowy wystrój salonu czyli fotel kula z włókna szklanego
Nietypowy wystrój salonu czyli fotel kula z włókna szklanego

Włókno szklane ma wiele obliczy. Wcale nie musi być monotonne i zimne. Wykorzystane przy dekoracji wnętrz i projektowaniu mebli może stać się nowoczesne, eleganckie i stylowe. Wykonamy każde zamówienie i każdy projekt – nawet najbardziej nietypowy. Jako producent wyrobów z tworzyw sztucznych jesteśmy prawdziwymi wirtuozami w tworzeniu takich perełek. Masz pomysł na dom lub biuro? Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *