Projekt stanowi fundament pracy nad zamówieniem. Jest jednym z najważniejszych etapów powstawania przyszłego wyrobu, tworzącego wizerunek naszego Klienta

 

 

szkic wayfDlatego, już na tym etapie, każdy Zamawiający może liczyć na nasze pełne zaangażowanie. Aby móc przedstawić Państwu fotorealistyczny wygląd gotowego produktu jeszcze przed jego wyprodukowaniem, wspólnie opracowujemy szkic a po akceptacji projektujemy w nowoczesnych technikach trójwymiarowych wizualizacje modelu. Pozwala to nie tylko ocenić wygląd i funkcje gotowego wyrobu w planowanej przestrzeni marketingowej, ale również wyeliminować błędy produkcyjne, co ma znaczący wpływ
na ekonomię zamówienia.

 

 

Projekt wstępny wykostrand1nujemy w oparciu o materiały otrzymane od zleceniodawcy, takie jak projekty, szkice, wizualizacje, fotografie itp., i uważnie wysłuchujemy wszelkich wytycznych dotyczących oczekiwanego produktu. Proponujemy rozwiązania konstrukcyjne zgodne z wizją projektanta i leżące w szerokich możliwościach technologicznych naszej firmy. Ustalamy również materiały, które zostaną użyte do produkcji oraz rodzaj i sposób wykończenia powierzchni.

 

 

Już na etapie projektowym dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa i trwałości naszych produktów. ObliczeniaProponujemy materiały spełniające najbardziej restrykcyjne normy higieniczne i posiadające atesty przeciwpożarowe, co pozawala na montaż naszych wyrobów nawet w miejscach podlegających szczególnej kontroli bezpieczeństwa.

 

 

 

Zakres prac na etapie projektowym:

  • Modelowanie i trójwymiarowa wizualizacja wyglądu produktu
  • Opracowanie dokumentacji wymiarowej (obliczenia wykonujemy według norm standaryzowanych Unii Europejskiej PN-EN oraz Eurokodów, co pozwala wdrożyć projekt na obszarze całej Wspólnoty)

 

 

back to top