Projektowanie reklamy

Projektowanie reklamy stanowi fundament pracy nad zamówieniem. Jest jednym z najważniejszych etapów powstawania przyszłego wyrobu, tworzącego wizerunek naszego Klienta.

Dlatego, już na tym etapie, każdy Zamawiający może liczyć na nasze pełne zaangażowanie. Aby móc przedstawić fotorealistyczny wygląd gotowego produktu jeszcze przed jego wyprodukowaniem, wspólnie opracowujemy szkic, a po akceptacji projektujemy nowoczesnymi technikami trójwymiarowych wizualizacje modelu. Pozwala to nie tylko ocenić wygląd i funkcje gotowego wyrobu w planowanej przestrzeni marketingowej, ale również wyeliminować błędy produkcyjne, co ma znaczący wpływ
na ekonomię zamówienia. Dużym ułatwieniem jest także możliwość zobaczenia naszego portfolio wyrobów z tworzyw sztucznych oraz infokiosków na zamówienie.

projektowanie reklamy
Projekt wizualizacyjny – wayfinder z mapą w galerii

Jak wygląda projektowanie reklamy?

Wstępne projektowanie reklamy wykonujemy w oparciu o materiały otrzymane od zleceniodawcy, takie jak:

  • projekty,
  • szkice,
  • wizualizacje,
  • fotografie itp.

Uważnie wysłuchujemy wszelkich wytycznych dotyczących oczekiwanego produktu. Proponujemy rozwiązania konstrukcyjne zgodne z wizją projektanta i leżące w szerokich możliwościach technologicznych naszej firmy. Ustalamy również materiały, które zostaną użyte do produkcji oraz rodzaj i sposób wykończenia powierzchni.

Już na etapie projektowania reklamy dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa i trwałości naszych produktów.
Proponujemy materiały spełniające najbardziej restrykcyjne normy higieniczne i posiadające atesty przeciwpożarowe, co pozawala na montaż naszych wyrobów nawet w miejscach podlegających szczególnej kontroli bezpieczeństwa.

Jak wygląda zakres prac?

Zakres prac na etapie projektowym:

  • modelowanie i trójwymiarowa wizualizacja wyglądu produktu,
  • opracowanie dokumentacji wymiarowej (obliczenia wykonujemy według norm standaryzowanych Unii Europejskiej PN-EN oraz Eurokodów, co pozwala wdrożyć projekt na obszarze całej Wspólnoty).

Dzięki temu dostarczamy produkt najwyższej jakości, niezwykle wymowny i perswazyjny. Nie ma mowy, że nasi klienci otrzymają coś, czego nie chcieli otrzymać. Projektowanie reklamy uważamy za jeden z najważniejszych kroków w procesie jej tworzenia. To ten etap gwarantuje sukces marketingowy i zwiększenie sprzedaży.

Skorzystaj z usług profesjonalistów!