Pralniomat w Krakowie – nasze najnowsze dzieło!

by TPP
17 stycznia 2022
Comments 0

Od dłuższego czasu nie donosiliśmy o naszych najnowszych realizacjach. Nie dlatego, że ich nie było. Krucho u nas z czasem, by wszystkie te nasze dzieła dobrze obfotografować, opisać i wypromować. Dzisiaj jednak chcielibyśmy pokazać coś nowego – może nie dla nas, ale dla Ciebie. Oto nasz pierwszy pralniomat w Krakowie, który jest czynny od początku grudnia 2021 roku. Pewnie nie wiesz, czym jest to urządzenie. O wszystkim Ci opowiemy!

Pralniomat – co to jest?

Sama idea pralniomatu nie jest nowa. Pierwsze takie urządzenia pojawiły się w 2018 roku, ale sukcesu nie udało się osiągnąć. Pomysł jednak pozostał, a wykonanie wzięła na siebie firma Q2 Smart Locker z Krakowa. Zasada działania jest dość prosta. Jeśli nie masz czasu zrobić prania, wystarczy spakować ubrania i zanieść do takiego właśnie pralniomatu, który do złudzenia przypomina popularne u nas paczkomaty. Zasada ich działania jest bardzo podobna. Po włożeniu brudnego prania do szafki, podjeżdża kurier, który zawozi je do pralni. Następnie odwozi z powrotem – czyste i wyprasowane. Jakie są zalety tej usługi względem samodzielnego podejścia do pralni tudzież zamówienia kuriera do domu?

  • Usługa jest znacznie tańsza niż odbiór ubrań przez kuriera bezpośrednio z domu.
  • Czas oczekiwania na czyste pranie to jedynie 24 godziny.
  • Oszczędza się czas na dotarciu do pralni lub oczekiwaniu na kuriera. Wystarczy w drodze do pracy zostawić swój pakunek w skrytce.
  • Odbierasz pranie, kiedy chcesz!

Brzmi dość fajnie. Jak sprawdzi się urządzenie od Q2 Smart Locker? Przekonamy się wkrótce, ale już niedługo Kraków ma pochwalić się kolejnymi skrytkami rozstawionymi po całym mieście. Skrytki są już w Warszawie. W następnym kroku pralniomaty pewnie powstaną w całej Polsce!

Dowiedz się więcej: Infokioski do zbiórek pieniędzy – innowacyjne, nowatorskie i bezpieczne

Pralniomat w Krakowie naszego wykonania

Co to dużo mówić. Skrytka pralniomatu powstała według naszego projektu i naszymi siłami. Oczywiście z kompozytów! Dzięki temu jest trwała i odporna na działanie czynników środowiskowych. Wygląda nowocześnie i naprawdę przykuwa wzrok. Nie mogło zabraknąć podświetlenia LED, dzięki któremu z urządzenia można korzystać nawet w nocy. To prawdziwe ułatwienie dla tych, którzy w dzień nie mają czasu zabrać się za pranie! Skrytka została wyposażona w ekran dotykowy, na którym można wykonać swoje zamówienie. Cały proces i drogę Twojego prania z szafki do pralni i z powrotem można nadzorować za pomocą aplikacji mobilnej. Wystarczy zeskanować kod QR, który znajduje się w centralnym miejscu urządzenia! Na samej górze zamieściliśmy też wskazówki, jak korzystać z Q2 Smart Locker.

pralniomat w krakowie
Pralniomat w Krakowie
pralniomat w krakowie
Pralniomat w Krakowie

To teraz drogi czytelniku, mamy dla Ciebie zagadkę. Czy potrafisz wskazać adres pralniomatu w Krakowie po załączonym przez nas zdjęciu? A może je widziałeś lub widziałaś? Może wkrótce taka skrytka pojawi się w odległości niedalekiej Twojej pracy lub mieszkania? Co sądzisz o takim wynalazku? Skorzystasz? Czekamy na Twoje opinie!