OFERTA – digital signage i inne…

Specjalizujemy się w wykonywaniu elementów dekoracyjnych i użytkowych z włókna szklanego i innych tworzyw, które w połączeniu stanowią małe dzieła sztuki. Ich głównych zastosowaniem są marketing i reklama bezpośrednia. To także standy multimedialne i infokioski na zamówienie, które są środkami digital signage. Zaskocz swoich klientów nowym charakterem Twojej firmy.

Digital signage – kompleksowe usługi w jednym miejscu

Prezentowana przez nas oferta jest niesamowicie szeroka i obejmuje o wiele więcej niż wykonanie form z materiałów kompozytowych. Szczycimy się mianem producenta Twoich pomysłów. Wystarczy, że zgłosisz się do nas ze swoją wizją, a w ramach współpracy wykonamy dla Ciebie:

  • projekt wizualny,
  • komputerową wizualizację 3D Twojego pomysłu,
  • dobór odpowiednich materiałów do realizacji Twojego zlecenia,
  • stworzenie form architektonicznych, dekoracyjnych i reklamowych,
  • lakierowanie i końcową obróbkę powierzchni elementów,
  • montaż wykonanych form we wskazanym przez Ciebie miejscu,
  • zaprojektowanie i wykonanie aplikacji dedykowanych i prezentacji dotykowych do standów multimedialnych,
  • przygotowanie miejsca montażu digital signage do kontaktu z Twoimi klientami.

Dokładamy wszelkich starań, by każdy z etapów naszej współpracy został zrealizowany z najwyższą dokładnością i dbałością o szczegóły.

digital signage
Zabudowa strefy usług do galerii

Włókno szklane nie musi być nudne

Każda forma wykonana jest z materiałów nowoczesnych i wysokiej jakości, takich jak: Corian firmy DuPont czy laminat poliestrowo-szklany. Bez trudu łączymy włókno szklane i węglowe z naturalnymi surowcami, takimi jak szkło czy drewno. Chcemy, by wszystkie nasze produkty cechowały się estetyką i ekskluzywnością, dzięki czemu są jedynymi takimi na rynku. Dysponujemy najnowszymi technikami obróbki materiałów kompozytowych, dzięki którym wykonane przez nas formy są doskonale spójne i jednolite. Nie dostrzeżesz żadnych łączeń czy defektów. Dbamy o przestrzeganie norm i atestów, przez co nie musisz obawiać się montażu naszych wyrobów nawet w wyjątkowo wymagających i restrykcyjnych wnętrzach. Sprawdź naszą galerię i przekonaj się, jak finezyjne i wyjątkowe mogą być elementy z włókna szklanego.

Postaw na standy multimedialne

Wiemy, że świat się zmienia. Nadeszła era digital signage, technologii i urządzeń multimedialnych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także bogatą ofertę różnych modeli kiosków interaktywnych, prezenterów multimedialnych czy pokaźnych standów kolumnowych, albo wersji niewielkich i mobilnych na stoliki. Pragniemy dostarczyć Ci jak najszerszy wybór narzędzi i rozwiązań, które wspomogą Twój biznes i przyczynią się do większej rozpoznawalności Twojej marki. Sprawdź także ofertę wynajmu infokiosków.

Twoje potrzeby są wyjątkowe, a my możemy zagwarantować Ci indywidualne i fachowe podejście do Ciebie, Twojej firmy i reklamy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.