Obudowy do bankomatów – trwałe i nowoczesne

Obudowy do bankomatów - trwałe i nowoczesne

Któż z nas nigdy nie korzystał z bankomatu? To urządzenie, którego szukamy w pierwszej kolejności, jeśli nie możemy zapłacić w sklepie kartą płatniczą. Sprawdzamy na nim stan naszych kont. Dlatego szczególną uwagę zwracamy na trwałość i bezpieczeństwo tych urządzeń. To właśnie obudowy do bankomatów je zapewniają.

Z czego powinny być wykonane obudowy do bankomatów?

Materiał, z którego wykonane są obudowy do bankomatów, musi być trwały i odporny na uszkodzenia. Nie może być podatny na próby zdemolowania czy nieuprawnionego dostania się do wewnątrz. Bardzo dobrze do takich zastosowań sprawdzają się materiały kompozytowe, takie jak włókno szklane czy żywica poliestrowa.

Dowiedz się więcej: Czym jest włókno szklane?

Dzięki ich niezwykłym właściwościom takie obudowy do bankomatów mogą bez przeszkód stanąć na dworze. Kontakt z wilgocią czy zimnem nie jest im straszny. Chronią przed nieuprawnionym dostępem. Będą wyglądać jak nowe nawet po wielu latach.

Projekt wizualizcji obudowy do bankomatu

Jakie funkcjonalności muszą mieć obudowy do bankomatów?

Z reguły liczba funkcjonalności jest z góry znana. Obudowy do bankomatów muszą posiadać:

  • zdefiniowaną liczbę otworów,
  • klawiaturę,
  • monitor.

Co jednak może być zaskakujące w takiej obudowie i ułatwiać korzystanie z bankomatu? Wystarczy nieco inne ułożenie wszystkich elementów, by mogli z urządzenia korzystać ludzie na wózkach inwalidzkich. Może być to ekran w pełni dotykowy, dzięki czemu zwiększamy bezpieczeństwo korzystania z bankomatu. Wreszcie niech będzie to nowoczesny i opływowy kształt, który zachęci do użycia urządzenia. Każdy klient ma nieco inne potrzeby. Stare i znane nam wszystkim obudowy do bankomatów odchodzą do lamusa. Jeśli szukamy naprawdę zaskakującej obudowy, która będzie naszą wizytówką, musimy zdecydować się o wykonaniu takich obudów na zamówienie.

Obudowy do bankomatów z kompozytu zaprojektowana z włókna szklanego

Obudowy nie tylko dla klientów

Obudowy tego typu mają jeszcze jedną, bardzo dużą zaletę. Są proste i szybkie w brandowaniu i oklejaniu. Bez problemu można co jakiś czas zmieniać na nich reklamę. To bardzo dobra metoda na utrzymanie kontaktu z klientem, który dość rzadko przychodzi do oddziału. Nie jest także konieczna zmiana całej obudowy, jeśli dojdzie do zmiany nazwy banku czy fuzji między nimi. Nie można także zapomnieć o niskiej cenie takiej obudowy do bankomatu. Używając materiałów kompozytowych i tworzyw sztucznych, możemy otrzymać produkt najlepszej jakości w najniższej cenie.

Obudowa bankomatu z kompozytu

 

Nasze obudowy do bankomatów znajdziesz w największych centrach handlowych w całej Polsce. Prawdopodobnie nawet z nich korzystałeś lub korzystałaś. Każdy nasz produkt jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Zapraszamy do naszego Banku Pomysłów po więcej inspiracji. Tam zobaczysz, jak wyglądają nasze bankomaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

back to top