Zaufaj doświadczeniu producenta wyrobów z włókna szklanego

e-TPP to firma z tradycjami. Od ponad dwunastu lat dostarczamy naszym klientom produkty najwyższej jakości, które poprawiają wizerunek firm. Mogą zostać wykorzystane do aranżacji wnętrz, działań marketingowych, a także stałej reklamy bezpośredniej. Zwiększają świadomość i rozpoznawalność marki. Skorzystaj z doświadczenia producenta wyrobów w włókna szklanego.

Wybierz bezpieczeństwo i estetykę naszych form z włókna szklanego

Specjalizujemy się w produkcji form architektonicznych i dekoratorskich z materiałów kompozytowych. Szczególnie cenimy sobie włókno szklane za jego właściwości: wytrzymałość i bezpieczeństwo stosowania. Niska przewodność elektryczna i stosunkowa duża odporność na wysokie temperatury sprawiają, że nasze formy mogą urozmaicać nawet bardzo wymagające wnętrza. Przestrzegamy wszystkich norm, a nasze wyroby otrzymują niezbędne atesty, by zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa.

Zdaj się na innowacyjne technologie producenta wyrobów z włókna szklanego

Stosujemy innowacyjne techniki obróbki materiałów kompozytowych, dzięki którym każdy wyrób przypomina dzieło sztuki. W skład naszej załogi wchodzą specjaliści w dziedzinie spajania ze sobą materiałów. W naszych formach łączymy włókno szklane i żywice syntetyczne z elementami szklanymi i drewnianymi. Dokładamy wszelkich starań, by Twoja wizja została wykonana perfekcyjnie, bez śladów łączenia materiałów i jakichkolwiek defektów. By nadążyć za wymaganiami naszych klientów, powiększyliśmy ofertę o standy multimedialne i infokioski.

Brama licząca przejścia osób na 800 lecie Opola
Brama zliczająca na 800 lecie Opola

Nie zapomnij o estetyce Twojej reklamy

Poza materiałami wysokiej jakości i nieskazitelnym wykonaniem formy, bardzo ważne jest także poczucie estetyki i umiejętność ukształtowania swojej wizji do charakterystyki działalności, panujących konwencji, otaczających elementów infrastruktury i środowiska. W trakcie przygotowywania projektu bierzemy pod uwagę wszystkie te czynniki. Współpracując z nami, nigdy nie kupisz kota w worku. Nasi projektanci zaprezentują wizualizacje komputerowe każdego produktu, który zdecydujesz się zrealizować z nami.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Staramy się do każdego klienta podchodzić indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, że Twoja firma jest wyjątkowa i zasługuje na zrealizowanie wizji jedynej w swoim rodzaju. My wiemy jak to zrobić. Dołącz do grona zadowolonych klientów korzystających z naszych form dekoracyjnych i kiosków multimedialnych.

Zaufaj specjalistom i jednemu z najbardziej renomowanych producentów form z włókna szklanego. Zapraszamy do naszej galerii, w celu zapoznania się z wykonanymi przez nas realizacjami.

back to top