O Nas

Specjalizacją TPP jest produkcja najwyższej jakości wyrobów z materiałów kompozytowych, niezbędnych nie tylko w szeroko pojętej reklamie bezpośredniej ale również w marketingowych wizualizacjach architektoniczno-dekoratorskich przestrzeni i wnętrz. Obecnie największe zapotrzebowanie jest na Infokioski dlatego znajduje się ich najwięcej w naszej ofercie.

Ponad dwunastoletnie doświadczenie w przekształcaniu materiałów kompozytowych w użytkowe dzieła sztuki pozwoliło naszym inżynierom do perfekcji opanować technologie łączenia różnych materiałów – m.in. pmma, mdf, pcv – ze sobą wzajemnie i z żywicami poliestrowymi. Stosując odpowiednią obróbkę powierzchni oraz wysokiej jakości lakierowanie otrzymujemy niezwykle estetyczny wygląd naszych produktów – bez widocznych łączeń i przejść – co nadaje im eleganckiego, ekskluzywnego charakteru.

Aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających Klientów oraz zapewnić możliwość realizacji najbardziej nietypowych zamówień, od początku istnienia firmy ściśle współpracujemy z najbardziej renomowanymi, sprawdzonymi dostawcami chemii przemysłowej oraz producentami gotowych tworzyw sztucznych, które w miarę potrzeb włączamy do naszych wyrobów jako uzupełnienie linii produkcyjnej.

Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny i prestiżowy, zapewniając kompleksową obsługę – od projektu, przez przygotowanie produkcji, aż po profesjonalny montaż gotowych form w miejscu wskazanym przez zamawiającego.

back to top