niewielkie wyroby z włókna szklanego

Niewielkie wyroby z włókna szklanego, czyli małe też jest piękne

by TPP
3 sierpnia 2020
Comments 0

Większość osób kojarzy nas z produkcji dużych, zaskakujących i komercyjnych wyrobów z włókna szklanego. W naszym portfolio jest ich całkiem sporo, a wśród naszych klientów znajdują się duże centra handlowe, a nawet występowaliśmy w przetargach publicznych. Dzisiaj chcemy jednak pokazać, że zajmujemy się niemal wszystkim, a nawet zamówienie niewielkich elementów wizualnych nie stanowi u nas problemu. Przedstawiamy nasze niepozorne projekty – niewielkie wyroby z włókna szklanego.

Podium z włókna szklanego

Uczestnicy wszelkiego rodzaju zawodów z pewnością chcieliby stanąć na podium. Zdarzyło nam się wykonać taki projekt dla Ludowego Klubu Sportowego Puncher z Płocka. W 2006 roku zwycięzcy turnieju Taekwondo stanęli na naszym podium. Zgodnie z zamówieniem, były dwa miejsca trzecie, a poszczególne kolumienki były od siebie niezależne. Projekt może jednak wyglądać zupełnie inaczej – zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Z chęcią uczestniczymy w realizacjach różnego rodzaju imprez sportowych, które promują zdrowy tryb życia. Wspomagamy także działalność szkolnych czy uczniowskich klubów.

Dowiedz się więcej: Ożyw swoje biuro! Wyjątkowe dekoracje na lato

wyroby-z-tworzyw-sztucznych
Podium sportowe z włókna szklanego

Podświetlana tablica informacyjna

Półmrok zawsze nadaje wyjątkowego, tajemniczego charakteru. Stąd wiele wystaw, konferencji czy innych wydarzeń kulturalnych korzysta z delikatnego, przytłumionego oświetlenia. Jest tylko jeden problem – w ciemnościach nie widać dobrze tekstu. To zmartwienie wielu organizatorów, którzy chcieliby podzielić się ze swoimi gośćmi różnymi, ciekawymi informacjami dotyczącymi imprezy lub poszczególnych eksponatów za pomocą tablic informacyjnych. Tymczasem wystarczy dodać do takiej tablicy podświetlenie LED, by treść była doskonale widoczna. Takie podświetlane tablice informacyjne są także dobrym rozwiązaniem dla dużych miast, które przyjmują turystów i nigdy nie zasypiają.

Podświetlana tablica informacyjna
Podświetlana tablica informacyjna

Niewielkie wyroby z włókna szklanego: tablice wiszące i oznakowania

Specjalizujemy się w tworzeniu dużych tablic i banerów oraz oznakowywania budynków. Nie oznacza to jednak, że nie podejmujemy się produkcji małych i niepozornych tabliczek na drzwi, jak chociażby ta prezentowana poniżej, przeznaczona do drzwi… WC. Wykonujemy dowolne formy oznakowania z dowolnym motywem. Możemy podjąć się realizacji tabliczek na drzwi do sal konferencyjnych, pomieszczeń technicznych czy innych

Oznakowanie tablica wisząca
Oznakowanie – tablica wisząca

Gazetniki

Gazetniki są narzędziami wspomagającymi reklamę i marketing. Można w nich umieścić darmowe egzemplarze gazet, ulotki reklamowe czy gazetki ofertowe. Choć wydaje się, że można je zwyczajnie położyć na wolnej powierzchni blatu, to dość szybko okaże się, że mogą się rozsypać lub niszczyć. Taki gazetnik – w dodatku obrandowany i z eleganckim logo – sam w sobie stanowi dobrą reklamę. Można go umieścić w dowolnym miejscu sklepu czy centrum handlowego, przy wejściu lub recepcji. Umożliwiamy dzięki temu zapoznanie się z naszą ofertą szerszej grupie klientów.

Dowiedz się więcej: Stoliki multimedialne do restauracji – czy warto?

niewielkie wyroby z włókna szklanego
Gazetnik na czasopisma
Blat z gazetownikiem na wymiar producent kompozyt
Blat z gazetnikiem

Oferujemy wyroby wszelkich rodzajów. Cieszymy się z możliwości wykonania także tych małych i niepozornych. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że mijasz je codziennie. A może potrzebujesz elementów wizualnych tworzonych na zamówienie – eleganckich, nietypowych i trwałych? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.