Nietypowy wystrój salonu – pomysły na Twoje wnętrze

Nietypowy wystrój salonu czyli pomysł na Twoje wnętrze

Każdy chciałby mieć w domu nietypowe i przepiękne aranżacje, które nie znajdują się nigdzie indziej. Można próbować kupić wyposażenie w sklepie, a można także zlecić jego wykonanie na zamówienie. Jak uzyskać nietypowy wystrój salonu z dekoracjami dedykowanymi tylko Tobie? Podpowiadamy.

Zacznij od ścian

Farby, tapety, boazeria – to mają wszyscy. Jak sprawić, by Twój salon wyglądał inaczej? Postaw na fakturę! Niech Twoje ściany otrzymają ciekawe wzory, desenie i fakturę. Pozostaw jedną ze ścian całkowicie wolną od obrazów, zdjęć czy mebli. Spraw sobie na niej imitację węgla albo kamieni szlachetnych. Możesz wybrać dowolny wzór. W Twoim salonie mogą rosnąć drzewa albo mieszkać demony wyciągające ręce ze ścian. Pomysł może być dowolny. Jeśli takie dekoracje są dla Ciebie zbyt abstrakcyjne, to może warto pomyśleć o obrazie przestrzennym? Piękna i nowoczesna szklana rama, a w niej może zostać umieszczony dowolny obiekt, który będzie wystawał ponad płaską powierzchnię tafli. Czy to będzie Twój portret? A może donica z kwiatami lub misa z owocami? Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia.

Nietypowy wystrój salonu czyli ściana węglowa

Sztuczna dekoracja tort z włókna szklanego

Nietypowy wystrój salonu – pamiętaj o oświetleniu

Żyrandole wracają do łask, ale w nowoczesnej wersji. Zmęczyło Cię poszukiwanie odpowiedniego wzoru, który pasowałby do Twojego wnętrza? Zamów jego wykonanie. Bardzo ciekawie mogą wyglądać wielkie i okrągłe klosze z różnobarwnymi paskami. Eleganckie i błyszczące dodadzą charakteru Twoim pomieszczeniom. A może wolisz inny kształt? Żadna geometria nie jest problemem. Decydując się na tego typu dodatki, pamiętaj, by wybrać trwały i lekki materiał, który jest odporny na uszkodzenia. W naszych dziełach wykorzystujemy włókno szklane, o którym więcej przeczytasz w artykule: czym jest włókno szklane.

Lampa z włókna szklanego

Meble i dodatki

Tworzenie mebli na zamówienie jest powszechne w obecnych czasach. Większość stolarzy wykona dla Ciebie wszystkie stoły i krzesła, ale czy będą one niezwykłe? Nietypowy wystrój salonu wymaga nietypowych rozwiązań. Włókno szklane, tworzywa i metal doskonale pasują do tego typu aranżacji – w przeciwieństwie do drewna. Stwórz w swoim wnętrzu wygodny kącik do wyciszenia się i przeczytania ulubionej książki. Konieczne są wygodne fotele – na przykład w kształcie kuli wyłożonej miękkimi poduszkami, które odgrodzą nas od tego, co się dzieje w pozostałych częściach domu. A może wolisz bardziej klasyczne rozwiązania – sofę i niewielki stolik kawowy? Nie zapominajmy także o dodatkach. W salonie swoje miejsce może znaleźć dekoracyjna rzeźba. Koniec z szukaniem odpowiedniego wzoru do Twojego salonu. Tworzymy wszystko to, czego nie możesz kupić nigdzie indziej. Stwórz swój salon od podstaw według własnego zamysłu. Nie idź na żadne ustępstwa, bo one nie są potrzebne.

Nietypowy wystrój salonu czyli fotel kula z włókna szklanego

Stoliki i sofy z włókna szklanego

 

 

 

 

 

 

 

 

Mogłoby się wydawać, że nietypowy wystrój salonu będzie Cię kosztował majątek. Wcale nie musi tak być. Ważne, by połączyć niezwykłe pomysły z solidnym wykonaniem i atrakcyjną ceną. Oto przepis na sukces, który my stosujemy każdego dnia. A czy Ty masz marzenie dotyczące wystroju swoich wnętrz? Napisz nam o nich w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

back to top