Monitory na ścianę

Odpowiedni kontakt z klientem jest bardzo ważny. Czasem konieczne jest pilne poinformowanie o ważnym wydarzeniu, czasem chcemy dotrzeć do większego grona odbiorców z reklamą. Niekiedy zaś mamy na celu zapewnić rozrywkę dane grupie klientów. To wszystko osiągniemy, kupując wiszące monitory na ścianę, na których możemy wyświetlać dowolne treści.

Monitory na ścianę – rozwiązanie zwykłe niezwykłe

Wieszanie telewizorów i monitorów w punktach obsługi klientów czy w halach sprzedaży, jest dość znanym i klasycznym podejściem, które umożliwia szybki i łatwy kontakt z odbiorcami. Jak jednak sprawić, by przekaz był wyjątkowy? Jak zaoferować coś, czego nikt inny nie ma? Zamówić monitory na ścianę na zamówienie. Nietypowe obudowy, dowolna wielkość ekranu, ciekawe obrandowanie – to wszystko tworzymy od podstaw. Zależy nam na tym, by nasi klienci zostali olśnieni przez nasze produkty – wtedy z pewnością ich kontrahenci także będą zachwyceni.

Monitory na ścianę
Obudowa monitora dla dzieci – ekran wiszący

Po co tworzyć nietypowe obudowy?

Nietypowe obudowy przyciągają wzrok, dzięki czemu mogą stanowić wyjątkową i niepowtarzalną reklamę. Wystarczy odpowiednio obrandować monitory na ścianę. Prezentowana wyżej obudowa monitora dla dzieci z pewnością będzie stanowić nie lada atrakcję dla najmłodszych. Ciekawy kształt przyciąga uwagę i wzrok, a tym samym może przyczynić się do zwiększenia liczby osób zainteresowanych naszą ofertą.

Jakość i trwałość przede wszystkim

Nasze monitory na ścianę są wyjątkowo trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Obudowy wykonane z włókna szklanego sprawiają, że urządzenia w nich zamknięte będą służyć nam długi czas. Możemy je dowolnie pomalować i umieścić dowolne, wskazane nam logo. Nie ma dla nas zleceń niemożliwych. Wystarczy projekt, szkic lub dokładny opis słowny, a wykonamy wskazany monitor na ścianę, który zwiększy popularność Twojego punktu handlowego i usługowego.