meble z drewna

Meble z drewna, czyli jak można wydobyć naturalność wnętrza

by TPP
25 stycznia 2021
Comments 0

Jesteśmy znani od lat z produkcji i sprzedaży niesamowitych dzieł z kompozytów, na przykład z włókna szklanego. Zajmujemy się jednak wieloma innymi projektami, które nie mają nic wspólnego z tworzywami sztucznymi. Dzisiaj chcemy zaprezentować nasze niezwykle piękne siedziska drewniane, z których jesteśmy bardzo dumni. Oto nasze meble z drewna.

Meble z drewna – jak powstały?

Wykonaliśmy dwa, bardzo ciekawie wyglądające siedziska na planie pięciokąta nieforemnego. Lekko spadziste boki dodają uroku i sprawiają, że – pozornie – wydają się one niedopasowane, nietypowe. Wykonaliśmy siedziska w dwóch kolorach: jedno jest czarne, wpadające w niebieski. Drugie ma naturalną, ciemnobrązową barwę. Zastosowaliśmy specjalną bejcę do drewna, która specjalistycznie i bardzo efektownie wydobywa usłojenie materiału. Dodatkowo siedziska zabezpieczyliśmy przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych:

  • uszkodzeniami mechanicznymi,
  • wilgocią,
  • temperaturą,
  • działaniem wiatru.

Dzięki temu gwarantujemy, że wytrzymają w dobrej kondycji przez wiele lat. Są całkowicie naturalne i ekologiczne.

Dowiedz się więcej: Meble z włókna szklanego – czy warto?

meble z drewna
Siedzisko z drewna w Muzeum Zamoyskiego

Nie tylko siedziska

Na zamówienie możemy wykonać nie tylko siedziska, ale niemal dowolne meble z drewna. We wnętrzu świetnie sprawdzą się także stoliki, regały, drewniane półki. Jeśli szukasz nietypowego wyposażenia – z pewnością damy radę! Każdy z naszych projektów możemy wykonać z naturalnego i ekologicznego materiału. Możemy także wykonać połączenie tworzywa sztucznego z naturalnym. Z chęcią wykonamy nie tylko meble, ale także wnęki drewniane. Jeśli masz pomysł na nietypowy wystrój, tylko my podołamy zadaniu.

Dowiedz się więcej: Nowoczesne lady recepcyjne – jak powinny wyglądać?

Muzeum Zamoyskiego
meble z drewna
Siedziska z widocznymi słojami

Gdzie sprawdzą się nasze meble z drewna?

Nasze realizacje świetnie sprawdzą się we wnętrzach kulturalnych, takich jak muzea czy teatry. Jednak nie tylko. Wspaniale będą wyglądać w restauracji, hotelu czy placówkach handlowo-usługowych. Świetnie sprawdzą się również w salonie, jadalni czy sypialni. Dzięki specjalnemu bejcowaniu, każdy słój jest doskonale widoczny i stanowi niesamowitą ozdobę wnętrza. Takie siedziska idealnie pasują do pomieszczeń w stylu:

  • klasycznym,
  • industrialnym,
  • angielskim,
  • prowansalskim,
  • glamour.

Współgrają z podłogą drewnianą, murowaną czy kamienną. Stanowią podkreślenie centralnego miejsca wnętrza.

Dowiedz się więcej: Jak uatrakcyjnić swoje biuro?

Muzeum Zamoyskiego

Meble z drewna mają swój wyjątkowy i niepowtarzalny urok. Choć jesteśmy producentem wyrobów z tworzyw sztucznych, doceniamy przepiękny wygląd naturalnych słojów drewna. Chcemy pokazać więcej takich projektów. Liczymy, że nasze drewniane realizacje przypadną wam do gustu. Postaramy się w najbliższym czasie zaprezentować inne nasze dzieła.

Dodaj komentarz