Jak uatrakcyjnić swoje biuro

Jak uatrakcyjnić swoje biuro?

by TPP
12 sierpnia 2019
Comments 1

Firmowe biuro jest miejscem, w którym pracownicy spędzają większość swojego dnia. Dla wielu staje się ono prawie drugim miejscem zamieszkania, stąd często przynoszą ze sobą fotografie, roślinki czy rodzinne pamiątki. Jako pracodawcy powinniśmy starać się, by biuro było miejscem, do którego chce się przychodzić i w którym chce się pracować. Jak uatrakcyjnić to pomieszczenie?

Wystrój biura – co może znaleźć się w takim pomieszczeniu?

W biurze może znaleźć się wiele elementów dekoracyjnych. Musimy jednak uważać na to, by nie przesadzić – wówczas pomieszczenie może stać się zbyt zatłoczone i z kolei niezbyt przychylne ku temu, by w nim pracować. Bardzo ciekawymi elementami, które mogą się tam znaleźć, są:

  • ściany o ciekawej, przestrzennej fakturze,
  • obrazy 3D,
  • ciekawe lampy.

Lepiej będzie, jeśli biurka i krzesła pozostawimy w staromodnej, wszystkim znanej formie. Cała reszta wyposażenia zależy już jednak tylko od naszej wyobraźni. Możemy zinwestować w dekoracje sezonowe – barwne kwiaty w lecie lub śniegowe bałwany w zimie. Wykonane oczywiście z tworzywa sztucznego, dzięki czemu są trwałe i bez problemu będą mogły być wykorzystane w kolejnych latach.

Dowiedz się więcej: Ożyw swoje biuro! Wyjątkowe dekoracje na lato.

Miejsce wypoczynku centrum handlowe projektowanie

Strefa wspólna – kantyna, bufet i jadalnia

Nie tylko samo biuro musi być atrakcyjne. Pomyślmy też nieco o kuchni czy kantynie. To miejsce relaksu dla pracowników, spotkań i rozmów. Sprawmy zatem, by panowała tam oczywista swoboda i komfort. Meble z włókna szklanego mogą być strzałem w dziesiątkę. Są nie tylko wygodne i mogą mieć dowolne kształty i kolory, ale także są proste w utrzymaniu w czystości. Mogą to być:

  • ławy,
  • kolorowe stoliki,
  • pufy i kanapy.

Cechą charakterystyczną mebli z włókna szklanego jest ich wysoka odporność na uszkodzenia. Rozlana kawa nie będzie stanowiła już problemu. Nawet czyszczenie ostrymi środkami chemicznymi także nie pozostawi śladów.

Dowiedz się więcej: Meble z włókna szklanego – czy warto?

Infokioski – atrakcyjne i pożyteczne

Infokioski i standy multimedialne mają wiele zalet. Mogą stanowić nie tylko formę reklamy dla potencjalnych klientów, wayfinder czy punkt dostępowy do Internetu i drukarki. Takie urządzenia będą również atrakcyjnymi elementami wystroju korytarzy czy większych pokoi biurowych. Możemy na nim wyświetlać filmiki związane z firmą, ciekawe zdjęcia czy publikować informacje od Zarządu lub ogłaszać różnego rodzaju konkursy. Infokioski mogą zostać dowolnie obrandowane lub udekorowane motywami, dzięki którym będzie pracować się lepiej i wydajniej. Jedno urządzenie może mieć tak wiele zastosowań.

Dowiedz się więcej: Infokiosk – co to jest?

Infokiosk

Atrakcyjne biuro jest podstawą ergonomicznej i wydajnej pracy. Stosunkowo niewielkim kosztem możemy naszym pracownikom urządzić miejsce, w którym będzie chciało się przebywać. Jako producent wyrobów z tworzyw sztucznych zapraszamy do zapoznania się z naszym Bankiem Pomysłów. Może wybierzesz coś dla siebie? Jeśli nic nie przykuło Twojej uwagi – skontaktuj się z nami, a na pewno przedstawimy Ci kilka wyjątkowych i innowacyjnych propozycji.

 

Dodaj komentarz