Infokioski na zamówienie

Specjalizujemy się głównie wykonywaniem infokiosków – urządzeń multimedialnych, które służą bezkontaktowej obsłudze klienta. Dzięki nim cały proces jest szybki i bezproblemowy. Zmniejsza liczbę niezbędnych na miejscu pracowników oraz zwiększa zadowolenie klientów, dzięki czemu skracamy czas obsługi. Infokioski na zamówienie to przyszłość każdego biznesu z sektora handlu oraz usług.

Infokioski na zamówienie – jakie powinny być?

Nasze infokioski na zamówienie wykonywane są w oparciu o szczegółowe parametry techniczne, przekazane nam przez klienta. Pod uwagę należy wziąć:

  • zastosowanie urządzenia,
  • sposób użytkowania,
  • niezbędne funkcjonalności,
  • wygląd i obrandowanie urządzenia,
  • miejsce, w którym się znajdzie.

Na podstawie tych wszystkich informacji wykonujemy projekt graficzny urządzenia oraz sporządzamy wymagania biznesowe, dzięki czemu od początku wiemy, jaki jest nasz cel. Po akceptacji przez klienta rozpoczynamy pracę nad realizacją fizycznego infokiosku na zamówienie.

infokioski na zamówienie
Infokiosk dotykowy wykonany z włókna szklanego

Infokioski na zamówienie – do czego mogą być przydatne?

Infokioskami są zainteresowane przede wszystkim galerie i centra handlowe. Urządzenia służą tam jako wayfindery, punkty informacyjne dla klientów, czy kioski z możliwością zakupu usług elektronicznych. Coraz częściej spotykamy je również w placówkach gastronomicznych czy hotelach, a także w wielu firmach usługowych. Udzielają odpowiedzi na najczęstsze pytania, zapoznają z ofertą i umożliwiają skorzystanie z pewnych usług, których proces sprzedaży jest powtarzalny i możliwy do zautomatyzowania. Mogą być wykorzystywane wewnątrz pomieszczeń, ale także na zewnątrz. Tworzone przez nas infokioski na zamówienie mają tysiące zastosowań, dzięki czemu biją rekordy popularności.

Nasze infokioski u klientów

Nasze infokioski na zamówienie biją rekordy popularności. Są dostępne zarówno do kupna, jak i wynajmu. Serdecznie zapraszamy do zakładki ‘Wynajem infokiosków‘, gdzie prezentujemy naszą obecną ofertę na wynajem tych urządzeń. Gwarantujemy nie tylko niską cenę, ale także kompleksową obsługę – wraz z dowozem i montażem.

W przypadku zakupu infokiosku na stałe, oferujemy możliwość całkowitego dopasowania do przedstawionych nam kryteriów. Możemy wykonać dowolną formę, dowolną wielkość monitora i dowolne urządzenia peryferyjne. Zapraszamy do kontaktu!