Dekoracje na lato do firmy

Ożyw swoje biuro! Wyjątkowe dekoracje na lato

by TPP
3 czerwca 2019
Comments 1

Lato za oknami już w pełni. Dopisuje nam piękna, słoneczna pogoda i wysokie temperatury. Zastanawiamy się nad urlopami i odliczamy dni do upragnionego odpoczynku. Pamiętajmy jednak, że ta pora może obfitować w nowych klientów i zwiększenie zamówień od naszych dotychczasowych kontrahentów. Jak pokazać światu, że mimo wakacji, my dalej jesteśmy na swoich stanowiskach? Jak przyciągnąć do naszego biura nową osobę? Zainwestujmy w jedyne w swoim rodzaju dekoracje na lato.

Dekoracje na lato – jakie powinny być?

Dekoracje na lato przede wszystkim muszą kojarzyć się nam z tą porą roku. Możemy zastosować motywy:

  • prażącego słońca,
  • piaszczystej plaży,
  • otwartej wody,
  • bujnych, zielonych lasów.

Pamiętajmy, że takie dekoracje mogą stanąć zarówno w siedzibie naszej firmy, jak i poza nią – o ile jest to możliwe.

Przykłady dekoracji na lato

Zacznijmy od dosyć ciekawej i kontrowersyjnej ozdoby. Litery na budynek mogą okazać się strzałem w dziesiątkę – wystarczy, że ich kolorystyka lub tło będzie nawiązywać do wakacji. Jeśli mamy taką możliwość, warto również zainwestować w dodatkowy szyld z chwytliwym hasłem reklamowym, który zainteresuje naszych potencjalnych klientów i przekona ich do odwiedzenia naszej siedziby. Jeśli prowadzimy sklep z witryną, warto na niej również umieścić ciekawe dekoracje na lato. Wystarczy odrobina piasku i rekwizyty, które najbardziej kojarzą nam się z tą porą roku.

litery na budynek reklamowe lakierowane producent

Co można zrobić wewnątrz?

Wewnątrz możemy zainwestować w ciekawe dekoracje ścienne – nie tylko jednak w obrazy czy fototapety. Możemy pokryć ścianę żywicą, która będzie przypominała dowolne podłoże – niech będzie to leśna ścieżka, plaża czy górskie zbocze. Warto również zawiesić ozdoby z tworzywa sztucznego. Na wiosnę zawieszaliśmy kwiaty – niech teraz uśmiecha się do nas prażące słońce! Ciekawym motywem może być również umieszczenie zamiast standardowych krzeseł w poczekalni – plażowych leżaków. Klient, prosząc o wodę, może ją otrzymać z kolorową palemką, rodem z krajów tropikalnych.

Dowiedz się więcej: Tworzywa sztuczne – jak rozpoznać?

dekoracje na lato do firmy

Lato na standach multimedialnych

Standy multimedialne i infokioski stają się coraz popularniejsze w siedzibach wielu firm. Mają wiele zalet – mogą pełnić funkcję wayfindera lub wyświetlać aktualną ofertę dla naszych klientów. Niejednokrotnie są również terminalami z dostępem do Internetu.

Dowiedz się więcej: Infokiosk – co to jest?

A gdyby tak dodatkowo zainstalować na nich wygaszacz ekranu z letnim motywem? Równie dobrze możemy okleić obudowę z włókna szklanego wybranym przez nas wzorem – na przykład morskimi falami. Nie zapomnijmy również o zmianie oferty na wakacyjną. Niech promienne słońce uśmiecha się do nas z każdego slajdu.

Dowiedz się więcej: Czy warto inwestować w stand multimedialny?

Stand kolumnowy multimedialny interaktywny dotykowy z podświetleniem rgb

Dekoracje na lato pozwolą ożywić nudne i monotonne wnętrze naszego biura. Będą stanowić wyjątkową ozdobę, ale również pokażą naszym klientom, że dbamy o klimatyczny nastrój i zmieniamy się specjalnie dla nich. Pamiętajmy, że produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych również jest sztuką. Wybierajmy produkty trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne – dzięki temu będziemy mogli użyć dekoracji ponownie za rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *