Blaty z włókna szklanego

Jak czyścić blaty z włókna szklanego?

Włókno szklane to coraz popularniejszy ostatnio materiał używany do produkcji mebli. Meble z włókna szklanego mogą więc przybierać różne, nietypowe i oryginalne kształty. Są solidne, trwałe, a jednocześnie lekkie. Stosunkowo łatwo utrzymać je w czystości. Oprócz modnych, o niebanalnym designie, nowoczesnych mebli, produkuje się również trwałe, odporne na wilgoć blaty z włókna szklanego, które można

Infokioski w gastronomii

Infokioski – dlaczego infokioski w gastronomii są tak popularne?

Składanie zamówienia w lokalu gastronomicznym powinno być procesem szybkim i prostym. Niestety czasami zdarza się tak, że czas oczekiwania na stolik czy na złożenie zamówienia wydłuża się, tym samym zniechęcając gości do naszego lokalu. Świetnym rozwiązaniem są wówczas infokioski w gastronomii, które zyskują coraz większą popularność.

Zastosowania włókna szklanego

Zastosowania włókna szklanego, o których nie masz pojęcia

Wiele gałęzi przemysłu wykorzystuje włókno szklane jako materiał wytrzymały i odporny na ogień czy substancje chemiczne. Właściwości te przyczyniły się do popularności włókna w wielu innych dziedzinach życia. Sprawdźmy zatem, jakie są jeszcze zastosowania włókna szklanego, o których nie mamy na co dzień pojęcia.

Dekoracje na lato do firmy

Ożyw swoje biuro! Wyjątkowe dekoracje na lato

Lato za oknami już w pełni. Dopisuje nam piękna, słoneczna pogoda i wysokie temperatury. Zastanawiamy się nad urlopami i odliczamy dni do upragnionego odpoczynku. Pamiętajmy jednak, że ta pora może obfitować w nowych klientów i zwiększenie zamówień od naszych dotychczasowych kontrahentów. Jak pokazać światu, że mimo wakacji, my dalej jesteśmy na swoich stanowiskach? Jak przyciągnąć

Włókno szklane czy aluminium

Włókno szklane czy aluminium? Porównanie popularnych materiałów

Aluminium jest jednym z najpopularniejszych materiałów, które są używane w produkcji różnego rodzaju sprzętów. Coraz częściej jednak słyszymy o włóknie szklanym, które z powodzeniem zastępuje znane i używane wcześniej substancje. A więc włókno szklane czy aluminium? Kiedy sprawdzi się każdy z tych materiałów?

Meble z włókna szklanego

Meble z włókna szklanego – czy warto?

Włókno szklane wykorzystujemy w wielu miejscach i w produkcji wielu produktów. Ma to związek z wieloma zaletami tego materiału. Jednym z najnowszych zastosowań są… meble. Czy warto w nie inwestować? Czym różnią się od swoich odpowiedników z tworzywa sztucznego? Czy meble z włókna szklanego są warte swojej ceny?

EyeCatch

EyeCatch – ciekawy pomysł na każdą konferencję

Stand multimedialny może mieć każdy. Nie każdy jednak będzie miał EyeCatch – ulubieńca publiczności na targach RemaDays 2018. Prezentowany wygląd to tylko jeden z wielu. Czy ktokolwiek przeszedłby obok urządzenia obojętnie? Z pewnością nie! A przecież o to chodzi. Żeby zainteresować i zaciekawić każdego.

Włókno szklane historia

Włókno szklane – historia niezwykłego materiału

Włókno szklane jest bardzo popularnym materiałem, które jest wykorzystywane w wielu dziedzinach życia. Spotkamy je w budownictwie, sporcie czy medycynie. Warto wiedzieć, kiedy po raz pierwszy stworzono włókno szklane i do czego je stosowano. Czy wiesz, jaka jest jego historia?

Idisi - infokiosk dla dzieci

iDisi – infokiosk stworzony z myślą o dzieciach

Zdobycie zainteresowania dzieci jest nadzwyczaj trudne. Przed takimi dylematami stają organizatorzy imprez dla dzieci, a nawet konferencji czy targów dla dorosłych, na których mogą pojawić się najmłodsi. Zapewnienie naszym pociechom odpowiedniej rozrywki jest kluczowym elementem, dzięki czemu każde wydarzenie będzie udane. Specjalnie do tego zadania przeznaczony jest iDisi – infokiosk dla dzieci.

back to top